Márk Autó Szombathely

Dévay Márk aranyérmet nyert a somorjai aquatlon-vb-n (Fotó: Pesti Tamás/Fejér Megyei Hírlap)A magyar triatlonválogatott oszlopos tagja – aki egyéniben és vegyes váltóban is indult múlt hét végén a müncheni Európa-bajnokságon – a verseny eredményközlője alapján 28:54 perc alatt teljesítette az 1000 méter úszásból és öt kilométer futásból álló versenytávot. Második helyen a spanyol Kevin Vinuela (29:09) végzett, míg harmadikként Kropkó Márton (29:13), negyedikként pedig Dobi Gergő (29:23) ért célba. A magyar szövetség közösségi oldalán kiemelte, ezzel az eredménnyel korosztályukban viszont elsőként végeztek: Kropkó a junioroknál, Dobi az U23-as mezőnyben bizonyult a legjobbnak. A nőknél a német Céline Kaiser (32:51) teljesített elsőként a távot, Kropkó Márta (33:17) és az ukrán Marina Kirik (33:22) előtt. Kropkó ezzel testvéréhez hasonlóan korosztálya, a juniorok legjobbja lett. A további magyar indulók közül az elitben helyezett Nádas Romina (34:33) ezüst-, Papp Laura (34:40) bronzérmes lett a junioroknál, Peszleg Dominika (34:38) ezüstérmes U23-ban.

1. Bátorságukért díjazták a kőszegi tűzoltókat
  2. Hyundai szombathely használtautó szerencsejatek zrt skandinav
  3. Autózár javítás Szombathelyen — Kedvező áron · Garanciával — Qjob.hu
  4. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége - MKOSZ
  5. Index autókereskedés szőmbathely
  6. Könczey Márk | Tempó, Fradi!

A Honvéd megpróbált visszakapaszkodni a meccsbe, de reális esélye nem volt már a fordításra, így az NKA Pécs együttese lett a Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság idei bajnoka (71-81). Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság, nyolcas döntő Vasárnapi eredmények A 7. helyért MAFC U20 – SMAFC U20 53-66 Az 5. helyért Szolnoki Olajbányász U20 – Egis Körmend U20 92-58 A 3. helyért Kaposvári KK U20 – Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 65-74 Döntő Budapesti Honvéd SE U20 – NKA Pécs U20 71-81 A torna és a férfi U20-as országos bajnokság végeredménye 1. NKA Pécs U20 2. Budapesti Honvéd SE U20 3. Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 4. Kaposvári KK U20 5. Szolnoki Olajbányász U20 6. Egis Körmend U20 7. SMAFC U20 8. MAFC U20 A torna All-Star csapata Pallai Tamás (Szolnoki Olajbányász) Paár Márk (Kaposvári KK) Takács Zsolt (Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely) Herger Salamon (NKA Pécs) Tarján Izsák (Budapesti Honvéd SE) A döntő MVP-je Schmera Gergely (NKA Pécs)

• NKA Pécs U20 vs Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely U20 - 2022.04.23, 16:00
  • Rólunk | BMW Autófókusz
  • Eladó ház Kőröshegy, eladó lakás Kőröshegyen és környékén. Eladó panel és tégla lakás, családi ház kereső Kőröshegy.